info@oranakliyat.com

Aydıntepe Mahallesi Bilgili Sokak No:10/3 Tuzla/İstanbul

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılık konusunda uzman olan Ora Nakliyat, deneyimli ekibimiz ve geniş araç filomuzla her türlü proje taşımacılığı ihtiyacınıza cevap veriyoruz. Sizin için en uygun ve güvenilir taşıma çözümlerini sunarak projenizi sorunsuz bir şekilde hedefe ulaştırıyoruz. Profesyonel lojistik firması Ora Nakliyat ile hemen iletişime geçerek projenizin güvenle taşınmasını sağlayın.

Tüm Gümrük Kapılarından Taşıma Hizmeti

Proje Taşımacılık Avantajlarımız

Proje, konteyner, ağır yük, parsiyel, açık yük ve tenteli taşımacılığı hizmeti aldığınız da size sağlayacak olduğumuz avantajlar.

Teminatlı Taşıma

C2 belgesiyle her alandan yük taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.

Yetki Belgeleri

ÜDY 3, TİO, K1, C2 ve kapsamlı teminat belgeleri taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Canlı Takip

Yükünüzün nerede olduğunu arvento uygulaması ile adım adım takip edin.

Garantili

Yükünüze gelecek her hangi bi olumsuzluğa karşı garanti ve güvence veriyoruz.

Teklif Alın
İletişim Bilgilerimiz

Aydıntepe Mahallesi Bilgili Sokak No:10/3 Tuzla/İstanbul

Sık Sorulan Sorular

Proje taşımacılık, özel ekipman ve planlama gerektiren büyük ölçekli yüklerin taşınması sürecidir. Bu tür taşımacılık genellikle ağır, boyutları büyük veya hassas yüklerin nakliyesini kapsar. Taşınacak yükün özelliklerine göre uygun ekipmanlar ve güzergahlar belirlenerek profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede yükün sağlam bir şekilde hedef noktaya ulaştırılması sağlanır.

Proje taşımacılığı içinde genellikle ağır ve büyük yükler gibi özel yükler taşınır. Bu tür yüklerin nakliyesi için özel ekipmanlar ve önlemler alınması gerekebilir.