info@oranakliyat.com

Aydıntepe Mahallesi Bilgili Sokak No:10/3 Tuzla/İstanbul

Konteyner Taşımacılığı

Konteyner Taşımacılığı

Ora Nakliyat olarak sizlere güvenilir ve hızlı konteyner taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve geniş filomuz ile her türlü yükünüzü istediğiniz noktaya zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Sektördeki tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla Ora Nakliyat lojistik firması ile taşımacılığın farkını anlayın. Konteyner taşıma hizmeti için bize hemen ulaşın.

Tüm Gümrük Kapılarından Taşıma Hizmeti

Avantajlarımız

Konteyner, ağır yük, tenteli, parsiyel, ağır yük, açık yük ve proje taşımacılığı hizmeti aldığınız da size sağlayacak olduğumuz avantajlar.

Yetki Belgeleri

ÜDY 3, TİO, K1, C2 ve kapsamlı teminat belgeleri taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Teminatlı Taşıma

C2 belgesiyle her alandan yük taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.

Garantili

Yükünüze gelecek her hangi bi olumsuzluğa karşı garanti ve güvence veriyoruz.

Canlı Takip

Yükünüzün nerede olduğunu arvento uygulaması ile adım adım takip edin.

Teklif Alın
İletişim Bilgilerimiz

Aydıntepe Mahallesi Bilgili Sokak No:10/3 Tuzla/İstanbul

Sık Sorulan Sorular

Konteyner taşımacılığı, yüklerin standart ölçülerdeki konteynerlara yerleştirilerek gemi, tren, kamyon veya uçak gibi taşıma araçlarıyla taşınması işlemidir. Bu yöntem sayesinde yüklerin güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması sağlanırken, depolama ve elleçleme süreçleri de kolaylaştırılmış olur. Konteyner taşımacılığı dünya genelinde yaygın olarak kullanılan bir lojistik çözümüdür.

Konteynerler genellikle tekstil ürünleri, elektronik eşyalar, mobilyalar, gıda maddeleri, otomobil parçaları ve daha birçok farklı ürünü taşımak için kullanılır. Taşınacak malzemeye ve ihtiyaca göre konteyner içeriği değişebilir.