info@oranakliyat.com

Aydıntepe Mahallesi Bilgili Sokak No:10/3 Tuzla/İstanbul

Açık Yük Taşımacılığı

Açık Yük Taşımacılığı

Ora Nakliyat olarak sunduğumuz açık yük taşımacılığı hizmeti ile yüklerinizi güvenle ve zamanında taşıyoruz. Geniş filomuz ve deneyimli ekibimizle her türlü açık yük taşımacılığı ihtiyacınıza çözüm sunuyor. Siz de güvenilir lojistik firması Ora Nakliyat ile tanışın, yüklerinizi Ora Nakliyat’a teslim etmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Tüm Gümrük Kapılarından Taşıma Hizmeti

Açık Yük Taşımacılığı Avantajlarımız

Konteyner, parsiyel, açık yük, ağır yük, ağır yük, tenteli ve proje taşımacılığı hizmeti aldığınız da size sağlayacak olduğumuz avantajlar.

Yetki Belgeleri

ÜDY 3, TİO, K1, C2 ve kapsamlı teminat belgeleri taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Canlı Takip

Yükünüzün nerede olduğunu arvento uygulaması ile adım adım takip edin.

Garantili

Yükünüze gelecek her hangi bi olumsuzluğa karşı garanti ve güvence veriyoruz.

Teminatlı Taşıma

C2 belgesiyle her alandan yük taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.

Teklif Alın

İletişim Bilgilerimiz

Aydıntepe Mahallesi Bilgili Sokak No:10/3 Tuzla/İstanbul

Sık Sorulan Sorular

Açık yük taşımacılık, genellikle konteynerler veya paletler gibi standart olmayan boyutlara sahip yüklerin taşınmasını ifade eder. Bu tür yükler, gemi, tren veya kamyon gibi araçlarla taşınabilir. Açık yük taşımacılığında yükseklik ve genişlik sınırlamaları olmadığı için büyük ve ağır yükler de taşınabilir. Bu sayede özel ihtiyaçları olan yüklerin taşınması kolaylaşır.

Açık yük taşımacılığında genellikle ağır ekipmanlar, prefabrik yapı malzemeleri, büyük makineler ve benzeri büyük boyutlu yükler taşınır. Bu tür yüklerin taşınması için geniş ve açık alanlara ihtiyaç duyulur.